ГоловнаРеабілітація з перебуванням 24/7

Реабілітація з перебуванням 24/7

Першим із чим стикаються всі рідні людини, яка перенесла інсульт – це невідомість і паніка. Людина після інсульту не може уникнути сторонньої допомоги. Йому не під силу найпростіше – він не може встати, не може ходити, не може приймати самостійно їжу. Родичам одночасно потрібно перекроїти все своє життя – режим дня, побут. Такий випадок поділяє життя на «до» та «після». Важливо не прогаяти час і оперативно розпочати реабілітацію.
Не сумнівайтеся і не чекайте, поки наслідки інсульту укоріняться! Звертайтеся за допомогою одразу, як це стане можливим, подарувавши близькій людині шанс на швидке відновлення.

Про реабілітацію

Пропонуємо до Вашої уваги Центр реабілітації «Експерт Хелс»
-Медична реабілітація пацієнтів після інсульту, ЧМТ, травм та операцій, тяжких соматичних захворювань.
-ЛФК, Фізіорапія
-Лабораторні та діагностичні дослідження. Консультації лікарів спеціалістів
-Цілодобовий медичний супровід. Лікувальні процедури
-Перебування пацієнтів 24/7
-1-2х місне розміщення
-5-разове харчування з урахуванням дієт-столу
-Територія страхування швидкої медичної допомоги Odrex

Постінсультний стан – як відновитися?
Медична реабілітація необхідна всім пацієнтам, які перенесли інсульт. Вона включає комплексне фізичне та психологічне відновлення. Завдання фахівців – скоригувати порушення, що виникли в роботі нервової системи, максимально виправити пригнічений стан психіки хворого.
Починати нейрореабілітацію необхідно якомога раніше, бажано вже через 12 годин з моменту інсульту. Від цього залежить, як добре відновиться втрачена функція. Чим пізніше почнеться реабілітація, тим важче повернути колишній стан здоров’я пацієнта.

Що входить до програми реабілітації після інсульту?
Реабілітація інсультних хворих включає систему заходів, спрямованих, у першу чергу, на відновлення втрачених функцій (рухи в кінцівках, порушення мови, порушення ковтання). Мультидисциплінарна команда, в яку входять такі фахівці як невролог, лікар ФРМ, фізичний терапевт, нейропсихолог, ерготерапевт, логопед – роблять все необхідне, щоб згладити порушення та покращити якість життя пацієнта.

Нейрореабілітація включає такі напрямки:
-Загальний догляд – спеціально навчений середній медперсонал регулярно проводить гігієнічні процедури, що допомагають пацієнту з прийомом їжі.
-Відновлення втрачених функцій – Фахівці різного профілю допомагають відновити рухи, пам’ять, мовлення та інші функції, що постраждали.
-Медикаментозна підтримка – лікарі фахівці допомагають у підборі необхідних препаратів, залежно від виду інсульту та загального стану після інсульту.

Записатися на прийом

Запишіться на прийом до медичного центру Експерт Хелс

    Запис на консультацію

    Залиште нам свої контактні данні та ми обов'язково з вами зв'яжемось!

    © 2019–2021 ООО «Експерт Хелс». Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на джерело.