ГоловнаПослуги реабілітації

Послуги реабілітації

Медичний центр Експерт Хелс – висококваліфікована команда фахівців з реабілітації та відновлення пацієнтів із будь-якими видами неврологічних порушень. Індивідуальні комплексні програми, складені з урахуванням Міжнародних і Європейських протоколів. Наша команда створить кращий маршрут та план реабілітації саме для вашого випадку та поверне до повноцінного соціального життя.

Наша методика

 • Системний реабілітаційний підхід: активне відновлення рухових та мовленнєвих функцій, психологічна та соціальна адаптація
 • Використання сучасного високоефективного обладнання для відновлення рівноваги, балансу, координації, зміцнення м’язового корсету, відновлення рухових функцій
 • Контроль динаміки відновлення: фіксація всіх досягнень та покращень, корекція та подальший супровід пацієнта

МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ НА ВІДНОВЛЕННІ ПАЦІЄНТІВ З:

 • Інсультами
 • Черепно-мозковими травмами
 • Хворобою Паркінсона
 • Розсіяним склерозом
 • Спінальною травмою
 • Заміною суглоба
 • Грижами дисків
 • Порушення постави

Послуги центру

Ексклюзивні програми фізіотерапії

КІНЕЗІОТЕРАПІЯ

Виконуємо індивідуальний підбір вправ після консультації з фахівцями. Розробляємо програму активних та пасивних рухів, використовуючи сучасне обладнання. Методика допомагає оновленню та збільшенню обсягу руху, збільшенню м’язової сили, формуванню навичок руху та відновленню функції ходьби.

СТАБІЛОПЛАТФОРМУ

Сучасний кінезіотренажер, що використовується для діагностики та тренування балансу, координації, рівноваги та формування правильних рухових навичок.

СИСТЕМА REDCORD

Використовується для відновлення пацієнтів із проблемами опорно-рухового апарату, неврологічними патологіями, больовими синдромами, а також у спортивній медицині для покращення спортивних результатів та реабілітації спортсменів.

ТРЕНАЖЕР HUBER

Одна з найсучасніших нейром’язових систем з біологічним зворотним зв’язком спрямована на тренування координації, балансу та м’язової сили. Ми використовуємо при реабілітації постінсультних порушень, пошкоджень опорно-рухової системи після ендопротезування, пластики колінного суглоба; у лікуванні захворювань хребта та суглобів, порушень постави, ДЦП.
Крім того, тренажер активно використовується в естетичній медицині для покращення фізичної форми, моделювання фігури та корекції маси тіла.

ЗАНЯТТЯ НА ТРЕНАЖЕРІ МОТОМЕД

 • нормалізує кровообіг та зміцнює м’язи
 • регулює м’язовий тонус та збільшує м’язову силу
 • зменшує больові синдроми
 • нормалізує координацію рухів
 • знижує скутість суглобів

КАРДІОНАГРУЗКА

Підбираються індивідуально та проводяться під суворим контролем лікарів фізичної та реабілітаційної медицини. Наші зали оснащені найновішою біговою доріжкою та еліптичним тренажером.

ПРОГРАМИ ЛІКУВАЛЬНОГО МАСАЖУ

Дозволяють нормалізувати функції організму, зняти м’язові спазми, біль, набряк, покращити загальне самопочуття.

ЕРГОТЕРАПІЯ

Наші фахівці розробляють комплекс методів, спрямованих на допомогу пацієнту в адаптації до реальних умов життя, сприяють відновленню та підтримці побутових навичок та дій.
Ми допомагаємо повернутися до попереднього рівня діяльності, досягти необхідного рівня самостійності та незалежності у побуті.

ЗАНЯТТЯ З НЕЙРОПСИХОЛОГОМ І НЕЙРОПСИХОЛОГІЧНЕ ТЕСТУВАННЯ

Допомагає відновити вищі психічні функції, стабілізувати емоційний стан, тренувати пам’ять. Використовуємо методику дзеркальної терапії, кібер руки, нейрофітбеку.

ЗАНЯТТЯ З МОВНИМ ТЕРАПЕВТОМ

Сприяє відновленню мови, корекції звуковимови, формуванню правильного граматичного ладу мови, тренуванню апарату артикуляції у пацієнтів різних вікових категорій.

АУДІОТЕРАПІЯ З МЕТОДУ ТОМАТІС

Метод нейросенсорної стимуляції, заснований на системі слухових тренувань, призначених для покращення емоційного стану; використовується при всіх діагнозах, що супроводжуються уповільненим мовним розвитком і сприяє якісному покращенню інтелектуальних здібностей та підвищенню здібностей до вивчення мов.

  Запис на консультацію

  Залиште нам свої контактні данні та ми обов'язково з вами зв'яжемось!

  © 2019–2021 ООО «Експерт Хелс». Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на джерело.