ГоловнаКонсультації спеціалістів

Консультації спеціалістів

Консультація лікаря – початковий, але дуже важливий етап у діагностиці та лікуванні різних захворювань. Перед спеціалістом стоїть завдання дізнатися максимум інформації про пацієнта, щоб поставити правильний діагноз та знайти правильне вирішення проблеми.
На консультації планують подальший план дій. За потреби призначають аналізи, обстеження. Може знадобитися відвідування інших, вужчих спеціалістів.
На консультацію з лікарем люди зазвичай йдуть, коли вони вже мають певні проблеми.

Як підготуватися до консультації

Перед консультацією важливо заздалегідь продумати питання, які хочеться поставити спеціалісту, та сформулювати причину звернення. Лікарю слід розповісти про всі тривожні фактори. Навіть якщо основна причина обігу дискомфорту в шлунку, варто згадати про надмірне випадання волосся, стомлюваність, набряки, головний біль, порушення сну. Не пов’язані на перший погляд речі можуть бути наслідком однієї проблеми. Звертати увагу слід на будь-які відхилення у злагодженій роботі організму – просто вони не виникають.
Продумані питання та наявні порушення краще записати. Нерідко люди губляться, забувають щось згадати.

Перед консультацією важливо врахувати такі моменти:
– Надавати лікарю повну та правдиву інформацію. Не варто приховувати якісь симптоми, замовчувати про шкідливі звички. Навіть незначні деталі можуть бути важливими для правильної постановки діагнозу та призначення лікування.
– Дізнатися про захворювання у сім’ї. Можлива спадкова схильність до них.
– Зібрати максимум інформації про себе. Фахівця можуть зацікавити перенесені захворювання та їх частота, операції, травми.
– Якщо нещодавно вже пройдено медичне обстеження, слід взяти їхні результати на консультацію. Вони можуть знадобитися для встановлення діагнозу, спостереження за динамікою розвитку хвороби або результатом лікування.
– Не варто відкладати консультацію з фахівцем, шукати причину проблеми в інтернеті та займатися самолікуванням. Багато хвороб мають схожі симптоми, але вимагають кардинально різного підходу.

У “Експерт Хелс ” Ви можете отримати консультації таких спеціалістів як:
– Невролог
– Терапевт
– Кардіолог
– Пульмонолог
– Ендокринолог
– Ревматолог
– Уролог
– Хiрург
– Травматолог
– Дитячий невролог
– Дитячий психиатр
– Лікар ФРМ
– Нейропсихолог

Залишіть заявку

І наш адміністратор зв’яжеться з вами та запише вас на зручний час

    Запис на консультацію

    Залиште нам свої контактні данні та ми обов'язково з вами зв'яжемось!

    © 2019–2021 ООО «Експерт Хелс». Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на джерело.