Запис на консультацію
Залишіть нам свої контактні дані і ми обов'язково зв'яжемося з вами!
© 2012–2021 ТОВ «Експерт Хелс». Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Послуги діагностики
Медичний центр «Експерт Хелс» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних та супутнiх захворювань, надаючи пацієнтам широкий спектр діагностичних процедур, у тому числі: УЗД, Доплер, Електроенцефалографію (ЕЕГ), Електронейромiографію (ЕНМГ), Спірометрію та інші.
Переваги центру
Виїзна діагностика
Можливість проведення діагностичних досліджень у вас вдома
Обладнання
Використання сучасного обладнання експертного класу, виробництво визнаних свiтових лiдерiв
Спеціалісти
Висококваліфіковані спеціалісти точно і грамотно розшифрують результати досліджень
УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА
Про послугу
МИ ПРОВОДИМО УЗД ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ НАСТУПНИХ ОРГАНІВ:
 • легень
 • серця
 • органів малого тазу
 • органів черевної порожнини
 • щитовидної залози
 • нирок та надниркових залоз
 • простати та сечового міхура
 • лімфовузлів
 • суглобів
 • молочних залоз

ДОПЛЕР / ДУПЛЕКС:
 • судин голови та шii
 • судин верхніх і нижніх кінцівок
 • аорти та здухвинних судин
УЗД
є однією з найсучасніших і одночасно безпечних діагностичних процедур і займає лідируючі позиції при обстеженні пацієнтів. Метод відрізняється високою інформативністю, дозволяє оцінити розміри та контури органів, їх розташування та структуру, підтвердити наявність або відсутність патологiчних утворень.
Підготовка перед дослідженням
УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ
Проводиться на голодний шлунок. За декiлька днiв рекомендується прибрати з раціону продукти, що викликають газоутворення (борошняне, газовані напої, необроблені фрукти та овочі, бобові, сири)

УЗД ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗУ
Також рекомендовано виключити з раціону за кілька днів до дослідження продукти, що спричиняють підвищене газоутворення.
У день дослідження пацієнт повинен за 1,5-2 години не ходити до туалету (якщо дослiдження проводиться трансобдомiнально), оскільки дослідження проводитиметься із наповненим сечовим міхуром. Дослідження також може проводитися трансвагінально та трансректально.

ДОПЛЕР/ ДУПЛЕКС: судин голови та шii, судин верхніх і нижніх кінцівок, аорти та здухвинних судин.
Спеціальна підготовка не потрібна, але на шкірі не повинні бути нанесені ніякі креми або мазі.

УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ, ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ, ЛЕГЕНЬ І СЕРЦЯ як правило не вимагають ніякої спеціальної підготовки
ФУНКЦІОНАЛЬНА ДІАГНОСТИКА
Про послугу
У нашому центрі доступні найкращі ефективні методики діагностики неврологічних захворювань та патології внутрішніх органів.

Діагностична оцінка функціонального стану серцево-судинної, нервової та дихальної системи – ось основні завдання обстежень.
ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАМА-ЕКГ
На сьогоднішній день - це один із найпопулярніших методів виявлення проблем із серцем у людей будь-якого віку. Як правило, лікар-кардіолог призначає дослідження для виявлення наступних порушень діяльності серця: аритмії, структурних змін в органі, ішемічної хвороби, а також контролю роботи встановленого кардіостимулятора.

Процедура абсолютно безболісна і ґрунтується на фіксації електричної активності серця. Наші фахівці здатні грамотно інтерпретувати результати ЕКГ, що допомагає не лише покращити стан здоров'я, а й часто зберегти життя.
ДОВГОСТРОКОВИЙ ХОЛТЕР ЕКГ 3/5/7 ДIБ
Забезпечує виявлення навіть тих серцево-судинних порушень, що фіксуються рідко. Найчастіше використовується для виявлення порушень серцевого ритму, а також для оцінки ефективності лікування.
ХОЛТЕРІВСЬКЕ МОНІТОРУВАННЯ ЕКГ І АТ
Реєстрація діяльності серця і артеріального тиску. Допомогає виявити порушення серцевого ритму, допомогає при контролі ефективності призначеної антигіпертензивної терапії.
ТРЕДМIЛ-ТЕСТ
Проба, за допомогою якої можна дізнатися про здатність людини переносити певні види фізичних навантажень, ступінь витривалості та тренованості організму, виявити епізоди ішемії міокарда, у тому числі безбольової, порушення ритму серця, пов'язані з підвищенням фізичної активності.
Тест проводитися на доріжці, що рухається, інтенсивність ходьби поступово збільшується. При цьому постійно реєструється ЕКГ, вимірюється артеріальний тиск. Як правило, направлення на цей тест дає терапевт або кардіолог нашого центру і вiн проводиться під ретельним наглядом лікаря.
СПІРОГРАФІЯ
Високоефективне дослідження функції легень, що ґрунтується на реєстрації їхнього об'єму та показникiв повiтряного потомку при диханні пацієнта. Цей метод є одним із ключових у пульмонології, а також застосовується при деяких захворюваннях нервовоi системи. Показане для дослідження порушень функції дихання після перенесенного Covid -19.
Дослідження проводять і дітям і дорослим, які мають різні порушення функції дихальної системи, наприклад, часті бронхіти або трахеїти та ураження діафрагми.
ПРОФЕСІЙНА ДІАГНОСТИКА СКЛАДУ ТІЛА
Необхідна для розробки плану збалансованого, раціонального харчування та фізичних навантажень. Ваги-аналізатор складу тіла допомагають визначити індекс маси тіла, відсоток жиру та м'язової маси в організмі, тип статури, метаболічний вік та інші показники. Ви отримаєте зведений звіт, який з Вами пропрацює кваліфікований лікар дієтолог нашого центру та допоможе оцінити стан Вашого організму і розробити правильну медичну програму корекції лікування та терапії.
КУДД – комплексне уродинамічне дослідження
Дозволяє визначити урологічні патології в жінок і чоловіків, пов'язані з ускладненним, прискоренним або рiдкiсним сечовипусканням, а також при ослабленнi почуття позову та раптових сильних позивiв. А також при пiдготовцi до операції через нетримання cечi.
НЕЙРОФІЗІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Про послугу
Симптоми, що вказують на ураження нервової системи та потребують дослідження:
 • Головні болі
 • Порушення свідомості
 • Судомні напади
 • Слабкість, оніміння кінцівок
 • Порушення ковтання
 • Зміна мови
 • Запаморочення
 • Хитання при ходьбі
 • Зниження пам'яті
 • Порушення сну
 • Зміна поведінки
 • Втрата орієнтації у просторi
 • Неконтрольовані рухи кінцівок, голови
 • Заїкуватість
 • Загальна слабкість
ЕЛЕКТРОЕНЦЕФАЛОГРАМА-ЕЕГ ТА ЕЕГ МОНІТОРИНГ
КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ЕЕГ:
 • Діагностування епілепсії
 • Дослідження новоутворень
 • Порушення кровообігу головного мозку
 • Проявах неврозів (при тiках, зациклених рухах, порушеннях сну тощо)
 • Призначення чи скасування протисудомних препаратів

ЕЕГ та її розшифрування поки що залишаються основним способом, дозволяючим з високою точністю діагностувати епілепсію на ранніх стадіях. До того ж процедура ЕЕГ допомагає при аналізі впливу наслідків черепно-мозкових травм та iнсультiв на дiяльнiсть мозку. Також фахiвцi центру призначають ЕЕГ при необхiднiстi уточнення дiагнозу у пацiентiв з порушеном сну, пароксизмальними станами та iншими неврологiчними захворюваннями.

«Експерт Хелс» володіє унікальним обладнанням «Нейрон-спектр-4/п», що дозволяє отримувати високоякісні енцефалографічні знімки, надає можливість всебічного аналізу сигналів головного мозку, а досвід спеціалістів медичного центру – максимально точно діагностувати можливі вiдхилення.
Дослідження проводиться у спеціальному екранованому, захищеному від зовнішніх впливів та наведень, приміщенні.

Висновок з розшифровки робить лікар функціональної діагностики зі спеціалізацією з неврології, що допомагає правильно інтерпретувати отримані результати.
ЕЛЕКТРОНЕЙРОМІОГРАФІЯ (ЕНМГ) СТИМУЛЯЦІЙНА ТА ГОЛЧАСТА
Сучасний та високоінформативний метод дослідження переферичних нервів та м'язів.
Допомагає виявити причину м'язової слабкості у кінцівках, порушення чутливості тощо. Фахівець призначає дослідження для діагностики тунельного синдрому, нейропатії, плекситу, радикуліту, міопатії, міастенії, багатьох спадкових хвороб неврів та м'язів.

Даний метод дозволяє неврологам нашого центру визначити стадію захворювання та її вираженість, виключити певні патології, зробити прогноз розвитку та перебігу захворювання, а також побудувати оптимальну тактику лікування.
КОМПЛЕКСНЕ ОТОНЕВРОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
Включає методи стабілометрії і відеоністагмометрії і дозволяє оцінити відхилення в роботі вестибулярного апарату, які неможливо визначити просто на огляді невролога.
До симптоматики, при якій необхідно провести дослідження, відносяться скарги на нудоту, запаморочення, а також наявність коливальних рухів очних яблук, так званий спонтанний ністагм. Важливим критерієм порушення вестибулярної функції є порушення рівноваги або невпевнена хитка хода.

В «Експерт Хелс» використовуються ефективне обладнання, зокрема відеосистема Френзеля — інструмент, який використовується в основному при порушеннях рівноваги та запамороченнях. Під час дослідження проходить відеозапис найменших коливань очей пацієнта у спокої та при рухах, проводиться аналіз за допомогою комп'ютера та формується висновок нашим фахівцем.

Стабілометрія (постурографія) використовується для визначення причин запаморочення як додатковий метод дослідження. Пацієнт проходить ряд тестів на спеціальній платформі, що точно визначає положення центру тяжкості та якість балансу тіла пацієнта.
ОЛЬФАКТОМЕТРІЯ АБО ДОСЛІДЖЕННЯ ФУНКЦІЇ НЮХУ
Специфічний метод обстеження нюхового аналізатора для діагностики перцептивних розладів нюху; раннього виявлення патологічних утворень передньої черепно-мозкової ямки; оцінки профпридатності людей, у роботі яких важливе значення має нюх; виявлення ускладнень після хірургічних втручань на порожнині носа.
ТРЕМОРОМЕТРІЯ
Дослідження для виявлення типу тремору, який найчастіше пов'язаний з неврологічними захворюваннями, та оцінки його виразності на різних етапах лікування. У нашому медичному центрі можна отримати якісну оцінку амплітуди тремору, контролювати фізіологічні реакції на одержувані ліки, вправи та дієту.
КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ КОВТАННЯ
Дослідження фаз ковтання за допомогою спеціальних тестів та шкал, а також обладнання з біологічним зворотним зв'язком.
При появі скарг на ускладнення, болi при ковтанні необхідна консультація ЛОР лікаря та невропатолога. Після огляду ротової порожнини та глотки виконується тест на дисфагію, в тому числі і апаратна діагностика за допомогою приладу "Vital Stim". Фахівці центру пройшли підготовку з діагностики дисфагії у Києві та європейських клініках, є членами міжнародних професійних асоціацій. В даний час ми є єдиним центром в Одесі з необхідним для даного методу діагностики обладнанням.
Ми впроваджуємо найкращі світові стандарти діагностики в Медичному центрі Експерт Хелс!
Лікарі діагностики
Фахівці Експерт Хелс
Ознайомтеся з нашими лікарями, які ведуть прийом у центрі Expert Health
Залишіть або перегляньте відгуки пацієнтів мед. центру
Відгуки про центр
вул. Генерала Ватутіна, 1
Медичний центр
Контакти
вул. Степова, 27
Зал нейрореабілітації
© 2012–2021 ТОВ «Експерт Хелс». Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Записатися на прийом
Запишіться на прийом до медичного центру Експерт Хелс
© 2019–2021 ТОВ «Експерт Хелс». Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.