Новини медичного центру Експерт Хелс

Організація медичної допомоги за місцезнаходженням пацієнта

Організація медичної допомоги за місцем перебування пацієнта

Погіршення самопочуття може бути у кожного, у найнепередбачуваніший момент у невідповідному місці. З дитинства ми знаємо номер швидкої допомоги і насамперед викликаємо лікарську бригаду, яка надасть медичну допомогу вдома або доставить людину до лікарні.

Але що робити, коли швидку допомогу надали, а погіршення самопочуття залишаються, Пацієнта спостерігає сімейний лікар, який не завжди компетентний у лікуванні рідкісних захворювань або важко розібратися у складних діагностичних випадках.

Тоді потрібна думка вузькопрофільного фахівця

У штаті медичного центру є лікарі різних спеціалізацій: терапевт, сімейний лікар, ревматолог, ендокринолог, гастроентеролог, нейрохірург, нейроуролог та ін. Деякі їх досить рідкісні, але дуже потрібні спеціальності. Іноді просто неможливо впоратись без кваліфікованої допомоги.

Лікар вчасно приїде, проведе огляд, призначить необхідне обстеження, випише призначення та по можливості надасть медичну допомогу. За потреби можлива одночасна консультація кількох спеціалістів. Це допоможе грамотно призначити терапію з урахуванням супутніх захворювань

.

Також можлива консультація, якщо людині необхідно дотримуватися ізоляції, що в нинішніх реаліях часто буває коли є прояви вірусної інфекції, людина була контактом з хворими на ковід або пацієнт просто хоче мінімізувати ризик зараження і намагається не відвідувати багатолюдні заклади.