Новини медичного центру Експерт Хелс

Трансфер пацієнтів до нашого медичного центру

Трансфер

Не завжди є можливість дістатися медичного центру. Знаючи це, ми пропонуємо послугу трансферу для пацієнтів. Це значно зручніше, ніж знаходити машину самостійно та після шукати потрібну адресу. Особливо це складно у тих ситуаціях, коли потрібно доставити на лікування пацієнта з обмеженням рухливості.
Які послуги трансферу ми пропонуємо?

Наш медичний центр знаходиться за декількома адресами у місті Одеса:

  • клініка, що розташована за адресою вул. Генерала Ватутіна 1,
  • зал нейрореабілітації на вул. Степова 27.
Залежно від того, що потрібно в конкретному випадку, ми можемо запропонувати низку послуг:

  1. Транспортування до медичного центру з дому.
  2. Транспортування додому із медичного центру.
  3. Перевезення між клінікою та реабілітаційною залою.
  4. Перевезення пацієнта на обстеження.
  5. Ми допоможемо з транспортуванням хворих дорослих та дітей, створивши всі умови для комфортної поїздки на будь-яку відстань.

Переваги трансферу до нашого медичного центру

Найбільш істотною перевагою буде те, що у вас немає необхідності шукати автомобіль, який дозволить довезти пацієнта до місця. У нашому розпорядженні комфортне авто класу «мінівен», що дозволяє без зайвих стресів для хворої людини проїхати будь-яку відстань.

Щоб транспортування пацієнтів було максимально комфортним, машина оснащена пандусом для зручного підйому інвалідного візка або каталки. Для хворих з обмеженими можливостями також передбачено засоби фіксації.

Салон автомобіля шумо- та віброізольований, що запобігає неприємним відчуттям під час поїздки.

Як замовити трансфер?

Залежно від ситуації, транспортування може бути плановим або терміновим. Термінова потрібна у тих випадках, коли є необхідність швидко виконати обстеження, отримати консультацію лікаря, провести медичну процедуру або лікування в умовах денного стаціонару, не відкладаючи на інший день. У цьому випадку достатньо зателефонувати за вказаними номерами телефону – і машина відправиться на вказану адресу.

Для планового перевезення пацієнта до медичного центру вам потрібно зателефонувати нам, після чого залишиться повідомити адресу та погодити дату та час прибуття пацієнта до клініки. Якщо потрібні додаткові умови, це потрібно вказати при дзвінку. Плановий трансфер здійснюється також під час виконання курсу занять у реабілітаційному центрі. Заздалегідь обговорюється графік відвідування, що допомагає врегулювати логістику виконання трансферу.

Наш трансфер – це гарант того, що пацієнт дістанеться до медичного центру без зайвого стресу та в бадьорому настрої. У машині є укладання для надання невідкладної допомоги, що допомагає правильно реагувати в екстрених ситуаціях та мінімізувати ризики для здоров'я хворого.