Новини медичного центру Експерт Хелс

Хто такий невролог і його функції в ФРМ команді.

Близько третини всіх звернень пацієнтів пов'язані з хворобами неврологічного характеру, такими як: защемлення міжхребцевих корінців, невралгії, остеохондроз хребта, плексити та інші.
Невролог займається профілактикою, лікуванням і діагностикою хвороб центральної і периферичної нервової системи, деяких патологій опорно-рухового апарату, які впливають на функціонування ЦНС. Робота лікаря невролога займає важливе місце у роботі ФРМ команди, особливо при відновленні після інсульту.

Роль невролога у команді ФРМ.

Сучасне уявлення про реабілітацію пацієнтів виходить далеко за рамки діяльності одного лікаря. Для цього функціонує ціла бригада фахівців, що складається з лікаря ФРМ, невролога, кінезотерапевта, ерготерапевта та інших.
У професійні обов'язки невролога входить діагностика і виявлення першопричини патології, її основної природи. Лікар вивчає вплив зовнішнього середовища та інших факторів на неврологічне здоров'я пацієнта. Призначає індивідуальне лікування, спостерігає пацієнта протягом усього періоду хвороби і реабілітації, оцінює динаміку і ефективність лікування і реабілітаційних заходів, проводить коригування призначень.

Як проходить прийом у невролога.

Невролог проводить первинний медичний огляд: збирання анамнезу життя і хвороби, сімейного анамнезу; оцінку зовнішнього стану хворого. Призначає діагностичні заходи, які включають перевірку координації рухів, рефлексів, слуху, мови, орієнтації у часі і просторі, виявлення можливих емоційних розладів. При необхідності невролог дає призначення на додаткові дослідження і лабораторні аналізи. На підставі зібраних даних лікар ставить діагноз, виявляє характер і масштаб відхилень.
Невролог медикаментозно коригує соматичний і психічний стан пацієнта.
Разом з командою інших фахівців ФРМ підбирається найбільш ефективний комплекс реабілітаційних заходів.
Також саме на невролога лягає обов'язок побудувати діалог з близькими пацієнта і спонукати їх до максимальної участі у процесі реабілітації.


Центр нейротехнологій «Експерт Хелс» має у своєму розпорядженні укомплектовану бригаду ФРМ фахівців з досвідом роботи більше 20 років. Лікарі та персонал володіють усім необхідним для лікування неврологічних захворювань і реабілітації пацієнтів, що перенесли інсульт.