Новини медичного центру Експерт Хелс

Організація діагностичних досліджень на дому

Організація діагностичних досліджень на дому

Далеко не всі люди мають можливість без проблем пройти діагностичне дослідження в клініці. Здебільшого це стосується людей похилого віку або хворих, які прикуті до ліжка. Крім того, трапляються випадки, коли навіть звичайні люди не можуть нормально пройти обстеження, тому що в клініках завжди великі черги, а час на відвідування є далеко не у всіх. Саме тому організація діагностики вдома – це необхідні послуги, які здатні допомогти безлічі пацієнтів і дозволяють лікарю поставити діагноз і призначити правильне лікування.

Які види діагностичних послуг вдома надаються медичним центром ?

Після замовлення діагностичних послуг до пацієнта виїжджає лікар із усім необхідним обладнанням, яке дозволяє провести діагностику.

Медичний центр «Експерт Хелс» займається наданням таких видів послуг:

Діагностичні послуги вдома від «Експерт Хелс»

Замовити послуги можна за номером телефону, який вказано на нашому сайті. Також можете заповнити спеціальну форму, надіславши ім'я та номер телефону, щоб ми змогли з вами зв'язатися.

Як ми вже говорили, послуги є актуальними для пацієнтів, прикутих до ліжка. Не відкладайте вирішення проблем, пов'язаних із власним здоров'ям на потім. Вже сьогодні є можливість організації діагностичних послуг вдома, завдяки чому лікування доступне будь-якій людині.