ГоловнаЩо таке ЕЕГ моніторинг з розшифровкою

Що таке ЕЕГ моніторинг з розшифровкою

  Запись на консультацию

  Оставьте нам свои контактные данные и мы обязательно с вами свяжемся!

  © 2019–2021 ООО «Эксперт Хелс». Использование материалов сайта возможно только со ссылкой на источник.

  Електроенцефалографія (ЕЕГ) – проводиться для оцінки функціональної активності головного мозку, пошуку осередку патологічних змін, вивчення процесів сну і неспання.
  В залежності від тривалості проведення і охоплення всіх фізіологічних станів головного мозку (сон, неспання, розумова робота, емоції) виділяють 2 види ЕЕГ:
  ЕЕГ мозку – проводиться протягом короткого проміжку часу (30-40 хвилин);
  ЕЕГ-моніторинг – тривале проведення запису активності (до 2 годин в умовах центру).
  ЕЕГ проводиться із застосуванням спеціалізованих тестів: стандартних і додаткових (коли лікареві необхідно оцінити конкретні функції мозку).
  Стандартними є проби:
  фотостимуляція – вплив на закриті очі світловими спалахами різної частоти;
  гіпервентиляція – глибоке і рідке дихання протягом декількох хвилин;
  тест закритих-відкритих очей.

  ЕЕГ моніторинг.
  ЕЕГ моніторинг, по суті, являє собою ту ж процедуру, що і звичайна електроенцефалограма. Відмінність моніторингу у тривалості проведення процедури для отримання поглибленої інформації про діяльність мозку. ЕЕГ моніторинг повинен обов’язково бути підкріплений так званої розшифровкою ЕЕГ. Розшифровка електроенцефалограми найчастіше представляє собою друкований звіт на декількох аркушах, що включає загальний опис, діаграми і графіки, що відображають показники діяльності окремих зон головного мозку. На прикладі звіту-розшифровки ЕЕГ, що надає «Експерт Хелс», можна судити про важливість такого звіту для лікуючого лікаря.
  Розшифровка електроенцефалограми.
  Грамотне розшифрування ЕЕГ – це серйозний крок до встановлення вірного діагнозу і подальшого призначення правильного лікування. Далеко не в усіх клініках, де проводиться ЕЕГ, можна отримати повну і об’єктивну розшифровку показань. Відсутність повноцінного звіту може бути пояснено, як відсутністю апаратури відповідного рівня, так і відсутністю профільних фахівців, що мають підготовку для його складання, в медичній установі.