ГоловнаЕрготерапевт – його значення для реабілітації і місце у ФРМ команді

Ерготерапевт – його значення для реабілітації і місце у ФРМ команді

  Запись на консультацию

  Оставьте нам свои контактные данные и мы обязательно с вами свяжемся!

  © 2019–2021 ООО «Эксперт Хелс». Использование материалов сайта возможно только со ссылкой на источник.

  У команді фізичної і реабілітаційної медицини (ФРМ) ерготерапевт займає особливе місце. Коли реабілітологневролог та інші ФРМ фахівці посприяли відновленню і нормалізації стану пацієнта, до процесу відновлення приєднується ерготерапевт.
  Спеціаліст з ерготерапії покращує якість життя людини, яка в в результаті захворювання (наприклад инсульту), втратила здатність до самообслуговування. Терапевт за допомогою реабілітаційних заходів адаптує хворого до нових умов, коли необхідно доглядати за собою, повертатися до роботи і повсякденних справ.
  Отже, ерготерапевт – мед. фахівець, який допомагає хворому з певними функціональними порушеннями відновити базові навички самообслуговування.

  Обов’язки ерготерапевта у команді реабілітаційної медицини.

  Ерготерапія базується на застосуванні комплексного підходу до кожного пацієнта. Основна мета ерготерапевта – допомогти людям з різними порушеннями активно виконувати повсякденні справи, наприклад: одягатися, мити руки, приймати їжу, грати, працювати. У підсумку, пацієнт повинен досягти максимально можливого ступеня незалежності в усіх аспектах повсякденного життя.
  Для цього за рекомендаціями лікаря ФРМ розробляються індивідуальні заходи, які дозволяють швидко і ефективно повернути повсякденні навички. Егротерапевт оцінює емоційний стан хворого, його оточення, життя до захворювання і рівень інтелектуальних здібностей.