ГоловнаПрофесійна діяльність лікаря ФРМ

Професійна діяльність лікаря ФРМ

  Запись на консультацию

  Оставьте нам свои контактные данные и мы обязательно с вами свяжемся!

  © 2019–2021 ООО «Эксперт Хелс». Использование материалов сайта возможно только со ссылкой на источник.

  Нещодавно оновлена спеціальність – лікар фізичної і реабілітаційної медицини (ФРМ), все більше набуває затребуваність. У медичній практиці фахівці з фізичної реабілітації орієнтовані на вирішення проблем пацієнтів з порушеннями серцево-судинної і дихальної системи, опорно-рухового апарату, суглобів та інших структур організму.
  До лікаря ФРМ звертаються пацієнти:

  • які страждають хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату;
  • які перенесли наслідки травм;
  • що знаходяться на реабілітації після інфаркту та інсульту;
  • з вродженими аномаліями розвитку (наприклад, дитячий церебральний параліч).

  Таким чином, лікар фізичної і реабілітаційної медицини – це фахівець, який займається реабілітацією хворих з різними захворюваннями і травмами, а точніше – поліпшенням функціонування або незалежності пацієнта.

  Яка роль лікаря ФРМ у бригаді фахівців реабілітологів.

  Замість звичної моделі реабілітації, коли фахівець відновлює втрачені функції і навички самостійно, лікар ФРМ працює у команді з іншими колегами, а саме:

  Обов’язки лікаря фізичної і реабілітаційної медицини.

  Лікар ФРМ може давати оцінку діагнозу, перевіряти його, складати прогноз лікування і проводити корекцію індивідуальної терапії. Не варто плутати лікаря-реабілітолога з профільним фахівцем, тобто він не проводить операції, не вправляє переломи і вивихи.
  Однак, він дає оцінку функціонального стану пацієнта і його можливості щодо відновлення. Лікар ФРМ координує реабілітаційний процес, виділяє ризики, визначає, які методики можуть допомогти швидше відновити важливі функції організму і скорегувати програму допомоги, використовуючи Міжнародну класифікацію функціонування.

  >Центр нейрореабілітації «Експерт Хелс» першим в Одесі створив повноцінну команду ФРМ фахівців і отримав ліцензію на проведення комплексної реабілітації неврологічних хворих.